İSTANBUL CLINIC ÜRÜNLERİ NELERDİR? YASEMİN KAYA ANLATIYOR…

İSTANBUL CLINIC ÜRÜNLERİ NELERDİR? YASEMİN KAYA ANLATIYOR...
İSTANBUL CLINIC ÜRÜNLERİ NELERDİR? YASEMİN KAYA ANLATIYOR...
Abone Ol
Daha Fazla

 

 

İSTANBUL CLINIC HİZMETLERİ NELERDİR?

 

İSTANBUL CLINIC MERKEZİ NASIL KURULDU?

2017 Yılında Sebahattin ŞAHİN tarafından Kurulan İstanbul Clinic, güzellik sektörüne; yenilikçi, kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı amacı ile ilk adımını atmıştır. İstanbul Clinic kalitesinden ödün vermeden bu yolda emin adımlarla başarıya ulaşarak; öncelikle İstanbul’da şubelerini büyüterek, sonrasında Türkiye genelinde açmış olduğu şubeler ve aldığı ödüllerle adını duyuran, her ilde şube açma hedefi ile kurumsallaşmış bir firma olarak yoluna devam etmektedir. İstanbul Clinic, Türkiye genelinde en çok tercih edilen Güzellik Merkezidir.

 

 

İSTANBUL CLINIC HİZMET

Merhabalar ben; Güzellik uzmanı ve aynı zamanda Hizmet Müdürü Yasemin KAYA. İstanbul Clinic bünyesinde, kurulumundan itibaren uzman estetisyen olarak devam etmekteyim. İstanbul Clinic; Alanında uzman kadrosu ile Türkiye’nin her şehrine ulaşarak sizlere kaliteli, hijyenik, dürüst, güvenilir ve memnuniyet odaklı hizmet vermek için büyümeyi hedeflemektedir.

 

 

İSTANBUL CLINIC ÜRÜNLERİ

Son yıllarda; tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de güzellik ve bakım üzerine olan ilgi gittikçe artış göstermektedir. Güzellik hizmeti sektöründe, bakım ürünlerine birçok talep varken, İstanbul Clinic olarak; en kaliteli, en sağlıklı ve hijyenik ortamda hazırlanmış olan ürünlerimiz,  işlem sonrası danışanın evde devam ürünlerini merkezimizden ve şubelerimizden temin etmelerini sağlamaktayız.

 

İstanbul Clinic Ürünleri; kendi üretimimiz olup, aynı zamanda tüm cilt yapılarına uygun olması kullanılabilir özelliğini arttırmaktadır. Tüm testlerden geçmiş ve Sağlık Bakanlığı onaylıdır. Cildin daha iyi görünmesi için  kremler ve serumlar cildin alt katmanlarına nüfus eder. Bu yüzden kullanılan ürünlerin içeriğinde etken madde bulunmamasına dikkat edilmelidir!

 

Merdiven altı, sağlıksız koşullarda üretilmiş taklit ürünleri asla tercih etmeyiniz! Unutmamalısınız ki cildiniz en değerli hazinenizdir. İstanbul Clinic ile güzelliğinize güzellik katmaya her daim devam edeceğiz!  

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

reklam
reklam
Bizi Takip Edin