PROFESYONEL KOÇ VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ GÖKBEN GÖNÜLTAŞ KİMDİR?

PROFESYONEL KOÇ VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ GÖKBEN GÖNÜLTAŞ KİMDİR?
PROFESYONEL KOÇ VE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTMENİ GÖKBEN GÖNÜLTAŞ KİMDİR?
Abone Ol
Daha Fazla

 

          FARKINDALIK YARATAN GÖKBEN GÖNÜLTAŞ ANLATIYOR

 

Ben Gökben Gönültaş. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Ekonomi bölümü mezuniyetimden sonra atıldığım profesyonel iş yaşamının yanı sıra Yeditepe Üniversitesi’nde MBA programına devam ettim. 2010 yılında geçirdiğim bir rahatsızlık neticesinde hayatımı ve hayata bakış açımı sorgulamaya başladım.

 

Yaşamıma dair bir şeylerin eksik olduğuna ve değişmek ve dönüşmek zorundalığına ait farkındalığa tam da o vakit ulaştım. Kendime, çevreme ve bütüne katkı olmak üzere ne yapabilirimi araştırmaya başladığım bu yolculukta kendimi koçluk eğitmenlik eğitimleri alırken buldum.

 

Şimdiyse bambaşka biriyim kendi hayatımı iyileştirmenin yanı sıra seanslar, verdiğim seminerler ve eğitimlerle başkalarının hayatlarına da dokunuyorum. Sorularla başlayan yolculuğum yeni eğitimler, yepyeni sorular, okuduğum ve takip ettiğim materyaller, yeni eğitimler, yazmakta olduğum kitabım ve klinik psikoloji öğrenciliğimle hala devam ediyor.

 

 

ALDIĞIM EĞİTİMLER:

ICF Yaşam Koçluğu, Öğrenci Koçluğu, NLP, Quantum Eğitmenlik Eğitimleri, Certified Coach, Master Certified Coach Eğitimleri, Reiki Eğitimleri, Nefes Koçluğu Eğitimi, Nümeroloji, Yoga Eğitmenlik Eğitimi, Yüz Yogası Eğitmenlik Eğitimi, Qigong Uygulayıcı Eğitimi, Kahkaha Terapistliği, Mindfullnes Eğitmenlik Eğitimi, Şema Terapi, EMDR, Klinik Psikoloji Eğitimi ve devam eden diğer eğitimler.

Bu Yazıya Tepki Ver

Tamamen Ücretsiz Olarak Bültenimize Abone Olabilirsin

Yeni haberlerden haberdar olmak için fırsatı kaçırma ve ücretsiz e-posta aboneliğini hemen başlat.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

reklam
reklam
Bizi Takip Edin